vEdukacja Nabór szkoły ponadgimnazjalne

Aktualności

eLO! VULCAN

30.06.2016

Drodzy Gimnazjaliści, Szanowni Państwo,

 Zbliża się czas ogłoszenia list zakwalifikowanych do szkół. Informujemy, że z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

- na listach wywieszonych w szkołach (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),

- po zalogowaniu się w systemie na konto kandydata,

- za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu) – dla użytkowników systemu Android.

Aplikację można pobrać tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo

elo 2.0

Można również sklepie Google Play wyszukać hasło

eLO VULCAN

Zapraszamy do systemu naboru elektronicznego.

22.05.2016

Witamy na stronie elektronicznego systemu wspomagającego rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych. W systemie możliwe jest przeglądanie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych. Informacje o każdej szkole oraz zaplanowanych oddziałach znajdują się w zakładce ,,OFERTA”. Korzystając m.in. z filtra miejscowości, typu szkoły, zawodu, nauczanych języków obcych można wyszukać szkoły/oddziały.

W zakładce ,,POMOC” można pobrać podręczniki dla kandydatów.

 Uczniowie samodzielnie zakładają konta w systemie (zakładka „Załóż nowe konto” lub „Zgłoś kandydaturę”). Po wprowadzeniu danych login i hasło zostaną nadane automatycznie, należy je zapamiętać, aby ponownie zalogować się do systemu.

Do odzyskania zagubionego hasła służy adres e-mail, który należy podać podczas edycji danych. Jeśli nie podasz maila, w celu nadania nowego hasła do systemu będziesz musiał udać się do administratora naboru z placówki.

Wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru  w wybranym terminie, tj.:

 od 23 maja do 20 czerwca do godz. 15.00 

Życzymy wszystkim uczestnikom naboru spokojnej pracy w systemie, a gimnazjalistom zakwalifikowania się do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.